World soundtrack awards

COVID-19: Info en maatregelen vind je hier

 
Rode loper
Film Fest Gent
FILM FEST GENT

12 > 23 okt 2021

Hier wordt dagelijks de informatie over de festivalgasten op de rode loper geüpdatet.

Belangrijke informatie over de rode loper 

Voor elke gast wordt dit jaar, omwille van Covid-19, de rode loper afgesloten voor het publiek. 

Gasten zullen vanop de rode loper enkel mits voldoende afstand - ten opzichte van de pers maar ook tegenover gasten onderling - zonder mondmasker gefotografeerd kunnen worden voor de photowall. 

Voor interviews kan het masker enkel afgezet worden als er voldoende afstand gegarandeerd is ten opzichte van persmensen of andere gasten, en mits het akkoord van de gast zelf.

Iedereen van de pers wordt gevraagd om ten allen tijde het mondmasker op te hebben op alle perspodia naast rode loper.

Gelieve via de form hieronder aan te geven welke rode lopers graag bijgewoond worden. Bedankt om dat zo snel mogelijk te doen, en uiterlijk vòòr 12u van de dag waarvoor u een plaats op de perstribune van de rode loper wenst. Zo kunnen we het verloop van de rode loper voor iedereen op een veilige manier garanderen.

Gelieve een half uur voor de start van de rode loper aanwezig te zijn. 

Na aanvraag krijgen journalisten, fotografen en audiovisuele persmedewerkers vervolgens een dagpas, waarmee ze toegang hebben en een plaats toegewezen krijgen langs de rode loper. Persmensen kunnen zich vervolgens niet verplaatsen langs of op de rode loper en worden gevraagd op de toegewezen plaats te blijven staan.

Dagpassen kunnen afgehaald worden in het Press & Industry Office vanaf 16 uur voor de rode loperdag in kwestie.

Voor vragen en interviewaanvragen op de rode loper kan je terecht bij kim@filmfestival.be. 
Voor andere interviewaanvragen met gasten mail je naar interview@filmfestival.be.

Overzicht van de rode lopers tijdens Film Fest Gent 2020

di 13/10 
Drunk - geen filmtalent, wel genodigden

woe 14/10 
19:20 - I Am Greta - Anuna De Wever, Nic Balthazar
19:35 - Familie - An Miller, Filip Peeters, Louisa Peeters, Leonce Peeters

do 15/10 
19:30 - Red Light - Wouter Bouvijn, Maaike Neuville, Halina Reijn, Geert Van Rampelberg, Sachli Gholamalizad, Joren Seldeslachts, Ruth Becquart, Jonas Vermeulen, Sofie Decleir, Saar De Groof, Anne-Laure Vandeputte, Dominique van Malder, Christophe Dirickx, David Martijn, Anke Blondé

vrijdag 16/10
19:15 - All The Pretty Little Horses - Liesa Van der Aa, Michalis Konstantatos 
19:30 - Gagarine - Fanny Liatard, Jérémy Trouilh
19:40 - Kom hier dat ik u kus - Regisseur Niels van Koevorden, regisseur Sabine Lubbe Bakker, Griet Op de Beeck, Tanya Zabarylo, Olivia, Valentijn Dhaenens, Wine Dierickx, Tijmen Govaerts, Sabine Veenendaal, Cesar Costers, Abigail Abraham, Kyra Verreydt

zaterdag 17/10
19:05 - International shorts - Sameh Alaa, Abolfazl Talooni, Imge Özbilge, Sine Özbilge, Laura Van Haecke, Raphaela Schmid, Ana Florea, Christina Vandekerckhove, Mariana Saffon, Marie Jacotery & Lola Halifa-Legrand
19:15 - Kortfilmjury: Baloji, Dorian Jespers & Eliza Petkova
19:25 - L'Ennemi - Sam Louwyck, Jeroen Perceval, Jérémie Renier, Peter Van den Begin, Bruno Vanden Broecke, Stephan Streker, Michael Goldberg, Dries Phlypo
19:45 - Internationale jury: Fabrice Du Welz, Damien Manivel, Benh Zeitlin, Maria Ramos, Natali Broods, Dasha Dauenhauer

zondag 18/10 
19:05 - Stories from the Chestnut Wood - Gregor Božič
19:10 - Falling - Viggo Mortensen 
19:40 - ADN - Maïwenn 

maandag 19/10
19:15 - Eden - Daan Stuyven, Alain Berliner
19:25 - Cheyenne et Lola - Veerle Baetens, Eshref Reybrouck, Sophie Marie Larrouy
19:40 - When Forever Dies - Peet Gelderblom 

dinsdag 20/10 
19:50 - Wendy - Benh Zeitlin 
21:40 - Vitalina Varela - Pedro Costa 

woensdag 21/10
19:15 - Petite Fille - Sébastien Lifshitz
19:45 - Les Enfants d'Isadora - Damien Manivel

Online communicatie door Wisefools