World soundtrack awards

COVID-19: Info en maatregelen vind je hier

 

Overzicht per dag 2020

× Wis
Datum
Quickview Film Fest Gent - My Salinger Year
Film: Gala Premières en speciale evenementen

My Salinger Year
wo 21 okt 10:00 > 11:41 (101 min) @Kinepolis 01

Quickview Film Fest Gent - FFG Talkies
Talk

FFG Talkies
wo 21 okt 12:30 > 13:30 (60 min) @De Krook - Zaal De Blauwe Vogel

Quickview Film Fest Gent - International Shorts - III
Film: International Short Film Competition

International Shorts - III
wo 21 okt 14:00 > 15:29 (89 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - Director's Talk: Pedro Costa
Talk

Director's Talk: Pedro Costa
wo 21 okt 14:00 > 16:00 (120 min) @Minard

Quickview Film Fest Gent - 2020 Competition for Belgian Student Shorts
Film: Kortfilms - Competitie voor Belgische Studentenfilms

2020 Competition for Belgian Student Shorts
wo 21 okt 14:00 > 16:00 (120 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - A Perfectly Normal Family (14+)
Film: Kidsproof

A Perfectly Normal Family (14+)
wo 21 okt 14:15 > 15:50 (95 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Op de vlucht (8+)
Film: Kidsproof

Op de vlucht (8+)
wo 21 okt 14:30 > 16:00 (90 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Hallo wereld! (5+)
Film: Kidsproof

Hallo wereld! (5+)
wo 21 okt 14:30 > 15:31 (61 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - Nomadland
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Nomadland
wo 21 okt 14:30 > 16:18 (108 min) @Kinepolis 01

Quickview Film Fest Gent - Zussen (6+)
Film: Kidsproof

Zussen (6+)
wo 21 okt 15:00 > 16:15 (75 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Hallo wereld! (5+)
Film: Kidsproof

Hallo wereld! (5+)
wo 21 okt 15:00 > 16:01 (61 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - Last and First Men
Film: Sound and Vision

Last and First Men
wo 21 okt 17:00 > 18:12 (72 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Kamikaze 1989
Film: Classics

Kamikaze 1989
wo 21 okt 17:00 > 18:46 (106 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - Ein Fisch, der auf dem Rücken schwimmt
Film: Focus op Duitse Cinema

Ein Fisch, der auf dem Rücken schwimmt
wo 21 okt 17:00 > 18:44 (104 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Vitalina Varela
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Vitalina Varela
wo 21 okt 17:15 > 19:19 (124 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - L'Ennemi
Film: Officiële Selectie - In Competitie

L'Ennemi
wo 21 okt 17:15 > 19:00 (105 min) @Sphinx 2

Quickview Film Fest Gent - Bloody Nose, Empty Pockets
Film: Official Selection - New Voices

Bloody Nose, Empty Pockets
wo 21 okt 17:15 > 18:53 (98 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - Wendy
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Wendy
wo 21 okt 17:30 > 19:21 (111 min) @Kinepolis 01

Quickview Film Fest Gent - Kill It and Leave This Town
Film: Official Selection - New Voices

Kill It and Leave This Town
wo 21 okt 17:30 > 18:58 (88 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - For Sama
Film: Gala Premières en speciale evenementen

For Sama
wo 21 okt 17:30 > 19:10 (100 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - Petite fille
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Petite fille
wo 21 okt 19:30 > 20:55 (85 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Peninsula
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Peninsula
wo 21 okt 19:45 > 21:41 (116 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - Kajillionaire
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Kajillionaire
wo 21 okt 19:45 > 21:31 (106 min) @Kinepolis 03

Quickview Film Fest Gent - Die Zärtlichkeit der Wölfe
Film: Classics

Die Zärtlichkeit der Wölfe
wo 21 okt 19:45 > 21:07 (82 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - The Woman Who Ran
Film: Official Selection - Masters

The Woman Who Ran
wo 21 okt 20:00 > 21:17 (77 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema
Film: Artists on Film

Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema
wo 21 okt 20:00 > 23:00 (180 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Mandibules
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Mandibules
wo 21 okt 20:00 > 21:17 (77 min) @Kinepolis 05

Quickview Film Fest Gent - Les Enfants d'Isadora
Film: Official Selection - New Voices

Les Enfants d'Isadora
wo 21 okt 20:00 > 21:24 (84 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Je ne suis pas un héros
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Je ne suis pas un héros
wo 21 okt 20:00 > 21:13 (73 min) @Vooruit Theaterzaal

Quickview Film Fest Gent - The Nest
Film: Officiële Selectie - In Competitie

The Nest
wo 21 okt 20:15 > 22:02 (107 min) @Kinepolis 02

Quickview Film Fest Gent - Are We Lost Forever
Film: Official Selection - New Voices

Are We Lost Forever
wo 21 okt 20:15 > 21:59 (104 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - Ghosts
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Ghosts
wo 21 okt 21:45 > 23:15 (90 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Rheingold
Film: Classics

Rheingold
wo 21 okt 21:50 > 23:21 (91 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - Undine
Film: Focus op Duitse Cinema

Undine
wo 21 okt 22:00 > 23:30 (90 min) @Studio Skoop 1

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
Talk: FFG Talkies
12:30 > 13:30 (60 min) @De Krook - Zaal De Blauwe Vogel
Film: My Salinger Year
10:00 > 11:41 (101 min) @Kinepolis 01
Film: Nomadland
14:30 > 16:18 (108 min) @Kinepolis 01
Film: Wendy
17:30 > 19:21 (111 min) @Kinepolis 01
Film: The Nest
20:15 > 22:02 (107 min) @Kinepolis 02
Film: Kajillionaire
19:45 > 21:31 (106 min) @Kinepolis 03
Film: Mandibules
20:00 > 21:17 (77 min) @Kinepolis 05
Film: Zussen (6+)
15:00 > 16:15 (75 min) @Kinepolis 06
Film: Vitalina Varela
17:15 > 19:19 (124 min) @Kinepolis 06
Film: Les Enfants d'Isadora
20:00 > 21:24 (84 min) @Kinepolis 06
Film: A Perfectly Normal Family (14+)
14:15 > 15:50 (95 min) @Kinepolis 08
Film: Last and First Men
17:00 > 18:12 (72 min) @Kinepolis 08
Film: Petite fille
19:30 > 20:55 (85 min) @Kinepolis 08
Film: Ghosts
21:45 > 23:15 (90 min) @Kinepolis 08
Talk: Director's Talk: Pedro Costa
14:00 > 16:00 (120 min) @Minard
Film: 2020 Competition for Belgian Student Shorts
14:00 > 16:00 (120 min) @Sphinx 1
Film: Kill It and Leave This Town
17:30 > 18:58 (88 min) @Sphinx 1
Film: Peninsula
19:45 > 21:41 (116 min) @Sphinx 1
Film: L'Ennemi
17:15 > 19:00 (105 min) @Sphinx 2
Film: Op de vlucht (8+)
14:30 > 16:00 (90 min) @Sphinx 3
Film: Ein Fisch, der auf dem Rücken schwimmt
17:00 > 18:44 (104 min) @Sphinx 3
Film: Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (part 3)
20:00 > 23:00 (180 min) @Sphinx 3
Film: International Shorts - III
14:00 > 15:29 (89 min) @Studio Skoop 1
Film: For Sama
17:30 > 19:10 (100 min) @Studio Skoop 1
Film: The Woman Who Ran
20:00 > 21:17 (77 min) @Studio Skoop 1
Film: Undine
22:00 > 23:30 (90 min) @Studio Skoop 1
Film: Hallo wereld! (5+)
15:00 > 16:01 (61 min) @Studio Skoop 2
Film: Kamikaze 1989
17:00 > 18:46 (106 min) @Studio Skoop 2
Film: Die Zärtlichkeit der Wölfe
19:45 > 21:07 (82 min) @Studio Skoop 2
Film: Rheingold
21:50 > 23:21 (91 min) @Studio Skoop 2
Film: Hallo wereld! (5+)
14:30 > 15:31 (61 min) @Studio Skoop 4
Film: Bloody Nose, Empty Pockets
17:15 > 18:53 (98 min) @Studio Skoop 4
Film: Are We Lost Forever
20:15 > 21:59 (104 min) @Studio Skoop 4
Film: Je ne suis pas un héros
20:00 > 21:13 (73 min) @Vooruit Theaterzaal
Online communicatie door Wisefools