World soundtrack awards

COVID-19: Info en maatregelen vind je hier

 

Overzicht per dag 2020

× Wis
Datum
Quickview Film Fest Gent - Falling
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Falling
di 20 okt 10:00 > 11:52 (112 min) @Kinepolis 01

Quickview Film Fest Gent - International Shorts - II
Film: International Short Film Competition

International Shorts - II
di 20 okt 14:00 > 15:30 (90 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - First Cow
Film: Officiële Selectie - In Competitie

First Cow
di 20 okt 14:00 > 16:02 (122 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Space Dogs
Film: Official Selection - New Voices

Space Dogs
di 20 okt 14:15 > 15:47 (92 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - I Care a Lot
Film: Official Selection - New Voices

I Care a Lot
di 20 okt 14:15 > 16:13 (118 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Chronik der Anna Magdalena Bach
Film: Classics

Chronik der Anna Magdalena Bach
di 20 okt 14:30 > 16:04 (94 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - O Beautiful Night
Film: Focus op Duitse Cinema

O Beautiful Night
di 20 okt 14:30 > 15:59 (89 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - ADN
Film: Officiële Selectie - In Competitie

ADN
di 20 okt 14:30 > 16:00 (90 min) @Kinepolis 01

Quickview Film Fest Gent - White Riot
Film: Sound and Vision

White Riot
di 20 okt 14:45 > 16:05 (80 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Éden
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Éden
di 20 okt 16:45 > 19:18 (153 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Dust and Ashes
Film: Global Cinema - Selected by MOOOV

Dust and Ashes
di 20 okt 17:00 > 18:19 (79 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band
Film: Sound and Vision

Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band
di 20 okt 17:00 > 18:40 (100 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - Peninsula
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Peninsula
di 20 okt 17:15 > 19:11 (116 min) @Kinepolis 01

Quickview Film Fest Gent - When Forever Dies
Film: Official Selection - New Voices

When Forever Dies
di 20 okt 17:15 > 19:04 (109 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Ghosts
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Ghosts
di 20 okt 17:15 > 18:45 (90 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Aalto
Film: Artists on Film

Aalto
di 20 okt 17:15 > 18:58 (103 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - Il mio corpo
Film: Official Selection - New Voices

Il mio corpo
di 20 okt 17:30 > 18:51 (81 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - Die linkshändige Frau
Film: Classics

Die linkshändige Frau
di 20 okt 19:30 > 21:26 (116 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - Nomadland
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Nomadland
di 20 okt 19:30 > 21:18 (108 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Siberia
Film: Official Selection - Masters

Siberia
di 20 okt 19:45 > 21:17 (92 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - Aalto
Film: Artists on Film

Aalto
di 20 okt 19:45 > 21:28 (103 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - Wendy
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Wendy
di 20 okt 20:00 > 21:51 (111 min) @Kinepolis 05

Quickview Film Fest Gent - Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema
Film: Artists on Film

Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema
di 20 okt 20:00 > 23:00 (180 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Vitalina Varela
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Vitalina Varela
di 20 okt 20:00 > 22:04 (124 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Irradiés
Film: Official Selection - Masters

Irradiés
di 20 okt 20:00 > 21:28 (88 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - For Sama
Film: Gala Premières en speciale evenementen

For Sama
di 20 okt 20:00 > 21:40 (100 min) @Kinepolis 02

Quickview Film Fest Gent - Be Water
Film: Artists on Film

Be Water
di 20 okt 20:00 > 21:37 (97 min) @Miry Concertzaal

Quickview Film Fest Gent - For Sama
Film: Gala Premières en speciale evenementen

For Sama
di 20 okt 20:15 > 21:55 (100 min) @Kinepolis 03

Quickview Film Fest Gent - Stories from the Chestnut Woods
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Stories from the Chestnut Woods
di 20 okt 22:00 > 23:23 (83 min) @Kinepolis 06

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
Film: Falling
10:00 > 11:52 (112 min) @Kinepolis 01
Film: ADN
14:30 > 16:00 (90 min) @Kinepolis 01
Film: Peninsula
17:15 > 19:11 (116 min) @Kinepolis 01
Film: For Sama
20:00 > 21:40 (100 min) @Kinepolis 02
Film: For Sama
20:15 > 21:55 (100 min) @Kinepolis 03
Film: Wendy
20:00 > 21:51 (111 min) @Kinepolis 05
Film: I Care a Lot
14:15 > 16:13 (118 min) @Kinepolis 06
Film: Ghosts
17:15 > 18:45 (90 min) @Kinepolis 06
Film: Nomadland
19:30 > 21:18 (108 min) @Kinepolis 06
Film: Stories from the Chestnut Woods
22:00 > 23:23 (83 min) @Kinepolis 06
Film: First Cow
14:00 > 16:02 (122 min) @Kinepolis 08
Film: Éden
16:45 > 19:18 (153 min) @Kinepolis 08
Film: Vitalina Varela
20:00 > 22:04 (124 min) @Kinepolis 08
Film: Be Water
20:00 > 21:37 (97 min) @Miry Concertzaal
Film: O Beautiful Night
14:30 > 15:59 (89 min) @Sphinx 1
Film: Once Were Brothers: Robbie Robertson and The Band
17:00 > 18:40 (100 min) @Sphinx 1
Film: Siberia
19:45 > 21:17 (92 min) @Sphinx 1
Film: White Riot
14:45 > 16:05 (80 min) @Sphinx 3
Film: When Forever Dies
17:15 > 19:04 (109 min) @Sphinx 3
Film: Women Make Film: A New Road Movie Through Cinema (part 2)
20:00 > 23:00 (180 min) @Sphinx 3
Film: International Shorts - II
14:00 > 15:30 (90 min) @Studio Skoop 1
Film: Il mio corpo
17:30 > 18:51 (81 min) @Studio Skoop 1
Film: Irradiés
20:00 > 21:28 (88 min) @Studio Skoop 1
Film: Chronik der Anna Magdalena Bach
14:30 > 16:04 (94 min) @Studio Skoop 2
Film: Dust and Ashes
17:00 > 18:19 (79 min) @Studio Skoop 2
Film: Die linkshändige Frau
19:30 > 21:26 (116 min) @Studio Skoop 2
Film: Space Dogs
14:15 > 15:47 (92 min) @Studio Skoop 4
Film: Aalto
17:15 > 18:58 (103 min) @Studio Skoop 4
Film: Aalto
19:45 > 21:28 (103 min) @Studio Skoop 4
Online communicatie door Wisefools