World soundtrack awards

COVID-19: Info en maatregelen vind je hier

 

Overzicht per dag 2020

× Wis
Datum
Quickview Film Fest Gent - Op de vlucht (8+)
Film: Kidsproof

Op de vlucht (8+)
zo 18 okt 10:00 > 11:30 (90 min) @Vooruit Theaterzaal

Quickview Film Fest Gent - 2020 Competition for Belgian Student Shorts
Film: Kortfilms - Competitie voor Belgische Studentenfilms

2020 Competition for Belgian Student Shorts
zo 18 okt 13:30 > 15:30 (120 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Malmkrog
Film: Official Selection - Masters

Malmkrog
zo 18 okt 14:00 > 17:20 (200 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - 2020 Competition for Belgian Student Shorts
Film: Kortfilms - Competitie voor Belgische Studentenfilms

2020 Competition for Belgian Student Shorts
zo 18 okt 14:00 > 16:00 (120 min) @Kinepolis 03

Quickview Film Fest Gent - Among the Hills
Film: Global Cinema - Selected by MOOOV

Among the Hills
zo 18 okt 14:15 > 15:31 (76 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - You Will Die at 20
Film: Global Cinema - Selected by MOOOV

You Will Die at 20
zo 18 okt 14:30 > 16:12 (102 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - My Salinger Year
Film: Gala Premières en speciale evenementen

My Salinger Year
zo 18 okt 14:30 > 16:11 (101 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Are We Lost Forever
Film: Official Selection - New Voices

Are We Lost Forever
zo 18 okt 14:30 > 16:14 (104 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - Zussen (6+)
Film: Kidsproof

Zussen (6+)
zo 18 okt 15:00 > 16:15 (75 min) @Vooruit Theaterzaal

Quickview Film Fest Gent - Undine
Film: Focus op Duitse Cinema

Undine
zo 18 okt 16:45 > 18:15 (90 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Los sonámbulos
Film: Global Cinema - Selected by MOOOV

Los sonámbulos
zo 18 okt 17:00 > 18:48 (108 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - Die Blechtrommel
Film: Classics

Die Blechtrommel
zo 18 okt 17:00 > 19:22 (142 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - The Assistant
Film: Official Selection - New Voices

The Assistant
zo 18 okt 17:15 > 18:42 (87 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Kom hier dat ik u kus
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Kom hier dat ik u kus
zo 18 okt 17:30 > 19:10 (100 min) @Kinepolis 03

Quickview Film Fest Gent - House of Cardin
Film: Artists on Film

House of Cardin
zo 18 okt 17:30 > 19:07 (97 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Delphine et Carole, insoumuses
Film: Artists on Film

Delphine et Carole, insoumuses
zo 18 okt 18:00 > 19:08 (68 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - First Cow
Film: Officiële Selectie - In Competitie

First Cow
zo 18 okt 19:15 > 21:17 (122 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Rizi
Film: Official Selection - Masters

Rizi
zo 18 okt 19:30 > 21:37 (127 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - Stories from the Chestnut Woods
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Stories from the Chestnut Woods
zo 18 okt 19:45 > 21:08 (83 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - Aalto
Film: Artists on Film

Aalto
zo 18 okt 19:45 > 21:28 (103 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - Aalto
Film: Artists on Film

Aalto
zo 18 okt 19:45 > 21:28 (103 min) @Studio Skoop 4

Quickview Film Fest Gent - Exile
Film: Focus op Duitse Cinema

Exile
zo 18 okt 19:50 > 21:51 (121 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Last and First Men
Film: Sound and Vision

Last and First Men
zo 18 okt 20:00 > 21:12 (72 min) @Vooruit Theaterzaal

Quickview Film Fest Gent - German Shorts
Film: Focus op Duitse Cinema

German Shorts
zo 18 okt 20:00 > 21:18 (78 min) @Kinepolis 04

Quickview Film Fest Gent - Il mio corpo
Film: Official Selection - New Voices

Il mio corpo
zo 18 okt 20:00 > 21:21 (81 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - Falling
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Falling
zo 18 okt 20:00 > 21:52 (112 min) @Kinepolis 09

Quickview Film Fest Gent - ADN
Film: Officiële Selectie - In Competitie

ADN
zo 18 okt 20:00 > 21:30 (90 min) @Kinepolis 03

Quickview Film Fest Gent - Falling
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Falling
zo 18 okt 20:15 > 22:07 (112 min) @Kinepolis 02

Quickview Film Fest Gent - Die dritte Generation
Film: Classics

Die dritte Generation
zo 18 okt 21:50 > 23:42 (112 min) @Studio Skoop 1

Quickview Film Fest Gent - Kajillionaire
Film: Officiële Selectie - In Competitie

Kajillionaire
zo 18 okt 22:00 > 23:46 (106 min) @Kinepolis 06

Quickview Film Fest Gent - The Woman Who Ran
Film: Official Selection - Masters

The Woman Who Ran
zo 18 okt 22:15 > 23:32 (77 min) @Studio Skoop 2

Quickview Film Fest Gent - Surge
Film: Official Selection - New Voices

Surge
zo 18 okt 22:20 > 00:05 (105 min) @Sphinx 1

Quickview Film Fest Gent - Und morgen die ganze Welt
Film: Focus op Duitse Cinema

Und morgen die ganze Welt
zo 18 okt 22:30 > 00:21 (111 min) @Sphinx 3

Quickview Film Fest Gent - Ammonite
Film: Gala Premières en speciale evenementen

Ammonite
zo 18 okt 22:30 > 00:27 (117 min) @Kinepolis 08

Quickview Film Fest Gent - Saint Maud
Film: Official Selection - New Voices

Saint Maud
zo 18 okt 22:30 > 23:54 (84 min) @Kinepolis 03

10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
Film: Falling
20:15 > 22:07 (112 min) @Kinepolis 02
Film: 2020 Competition for Belgian Student Shorts
14:00 > 16:00 (120 min) @Kinepolis 03
Film: Kom hier dat ik u kus
17:30 > 19:10 (100 min) @Kinepolis 03
Film: ADN
20:00 > 21:30 (90 min) @Kinepolis 03
Film: Saint Maud
22:30 > 23:54 (84 min) @Kinepolis 03
Film: German Shorts
20:00 > 21:18 (78 min) @Kinepolis 04
Film: My Salinger Year
14:30 > 16:11 (101 min) @Kinepolis 06
Film: The Assistant
17:15 > 18:42 (87 min) @Kinepolis 06
Film: Stories from the Chestnut Woods
19:45 > 21:08 (83 min) @Kinepolis 06
Film: Kajillionaire
22:00 > 23:46 (106 min) @Kinepolis 06
Film: 2020 Competition for Belgian Student Shorts
13:30 > 15:30 (120 min) @Kinepolis 08
Film: Undine
16:45 > 18:15 (90 min) @Kinepolis 08
Film: First Cow
19:15 > 21:17 (122 min) @Kinepolis 08
Film: Ammonite
22:30 > 00:27 (117 min) @Kinepolis 08
Film: Falling
20:00 > 21:52 (112 min) @Kinepolis 09
Film: Are We Lost Forever
14:30 > 16:14 (104 min) @Sphinx 1
Film: Los sonámbulos
17:00 > 18:48 (108 min) @Sphinx 1
Film: Rizi
19:30 > 21:37 (127 min) @Sphinx 1
Film: Surge
22:20 > 00:05 (105 min) @Sphinx 1
Film: House of Cardin
17:30 > 19:07 (97 min) @Sphinx 3
Film: Exile
19:50 > 21:51 (121 min) @Sphinx 3
Film: Und morgen die ganze Welt
22:30 > 00:21 (111 min) @Sphinx 3
Film: You Will Die at 20
14:30 > 16:12 (102 min) @Studio Skoop 1
Film: Die Blechtrommel
17:00 > 19:22 (142 min) @Studio Skoop 1
Film: Il mio corpo
20:00 > 21:21 (81 min) @Studio Skoop 1
Film: Die dritte Generation
21:50 > 23:42 (112 min) @Studio Skoop 1
Film: Malmkrog
14:00 > 17:20 (200 min) @Studio Skoop 2
Film: Delphine et Carole, insoumuses
18:00 > 19:08 (68 min) @Studio Skoop 2
Film: Aalto
19:45 > 21:28 (103 min) @Studio Skoop 2
Film: The Woman Who Ran
22:15 > 23:32 (77 min) @Studio Skoop 2
Film: Among the Hills
14:15 > 15:31 (76 min) @Studio Skoop 4
Film: Aalto
19:45 > 21:28 (103 min) @Studio Skoop 4
Film: Op de vlucht (8+)
10:00 > 11:30 (90 min) @Vooruit Theaterzaal
Film: Zussen (6+)
15:00 > 16:15 (75 min) @Vooruit Theaterzaal
Film: Last and First Men
20:00 > 21:12 (72 min) @Vooruit Theaterzaal
Online communicatie door Wisefools